Autorka

Cześć i czołem! 
Miło mi Cię widzieć na moim blogu, poświęconym literaturze i tematom około-książkowym. 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie to zapraszam do czytania!Kim jestem? Mam na imię Zuzanna, mam dziewiętnaście lat i chyba nie potrafię dobrze opisać samej siebie. Czytam niemal od zawsze, piję hektolitry herbaty (szczególnie jesienią!), robię zdjęcia i lubię pisać, choć czasem przychodzi mi to z trudnością. Mieszkam w okolicy Łodzi, którą uwielbiam za niesamowity klimat, wielokulturowość i ciekawą historię. Jestem perfekcjonistką, kocham języki obce, a w szczególności angielski i hiszpański. Poza tym spędzam czas z najbliższymi, mam całkiem zwyczajnie życie i ciągle uczę się poprawnego stawiania przecinków.

Dlaczego powstał ten blog? Bo kocham książki i dużo czytam - w pociągu, w szkole, w poczekalni u dentysty. Bo lubię, kiedy książki zmuszają mnie do refleksji. Bo uwielbiam poznawać innych ludzi, z którymi mogę dzielić tę pasję i godzinami dyskutować o światach, które nigdy nie istniały. Zawsze brakowało mi miejsca, w którym mogłabym pisać o tym co udało mi się przeczytać, aż któregoś dnia (a dokładnie 5 stycznia 2017, nie mogłabym zapomnieć tej daty!) natknęłam się na bookstagram i przepadłam. Od tamtej pory poznałam wielu wspaniałych ludzi (zakręconych na tym samym punkcie co ja) i wiem, że nigdy nie chciałabym tego porzucić.

Co czytam? Moimi ulubionymi autorami są J.K.Rowling, John Green, Carlos Ruiz Zafón, Jojo Moyes, Suzanne Collins, Hanya Yanagihara i Justyna Kopińska. Całkiem lubię czytać thrillery i kryminały, literaturę obyczajową, kobiecą oraz new adult. Coraz częściej zdarza mi się sięgać po fantastykę do której długo nie mogłam się przekonać. Ostatnio zakochałam się w literaturze faktu, reportażach i biografiach. Każdej książce daję szansę - staram się nie mieć literackich uprzedzeń.